Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ
Bezpłatne e-nekrologi

Nekrologi od zawsze informowały o śmierci danej osoby. Za ich pomocą najbliższa rodzina może poinformować dalszych znajomych Zmarłego o nadchodzącej ceremonii pożegnania. Dotychczas stosowało się nekrologi papierowe w prasie codziennej. W związku jednak z malejącym czytelnictwem prasy i rozwojem technologii, nekrologi znalazły swoje miejsce również w Internecie. 

Nowoczesny nekrolog

Nasz zakład pogrzebowy Maj oferuje swoim Klientom e-nekrologi. Nekrolog ten wyróżnia się możliwością dodania zdjęcia, napisania najważniejszych informacji (imię, nazwisko, data urodzin i śmierci, miejsce pogrzebu) oraz to, co dotychczas było niemożliwe dla tradycyjnych nekrologów – opcja udostępnienia. 

Udostępnij e-nekrolog

Za pomocą jednego przycisku nekrolog można udostępnić na swoich mediach społecznościowych, aby poinformować znajomych o nadchodzącym pogrzebie. Taka nowoczesna forma nekrologów jest bardzo intuicyjna w użytkowaniu. Najważniejsze jednak jest to, że nekrolog internetowy spełnia swoją funkcję lepiej niż tradycyjny. Poprzez umieszczenie nekrologu na Facebooku większa ilość osób otrzyma informację o pogrzebie. W przypadku prasy codziennej – osoby nie czytające jej, mogą nie dowiedzieć się o śmierci danej osoby. 

Bezpłatna usługa e-nekrologów

Nekrologi na naszej stronie oddajemy w ręce Rodzin zupełnie bezpłatnie. Wiemy, że poinformowanie o śmierci bliskiej osoby jest bardzo trudnym momentem, dlatego chcemy ułatwić Państwu to możliwe jak najbardziej. Za pomocą naszych nekrologów poinformowanie bliskich może być bardzo taktowne, a co najważniejsze skuteczne. 

Nasze e-nekrologi dostępne są na naszej stronie: https://www.zpmaj.pl/nekrologi/