Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ

Pogrzeb tradycyjny jest wciąż jedną z najczęściej wybieranych form pochówku w Polsce. Podczas tego typu pogrzebu podczas uroczystości żałobnych obecne jest ciało Zmarłego złożone w trumnie. Następnie uczestnicy ceremonii w kondukcie pogrzebowym towarzyszą jej do grobu.

Zakład Pogrzebowy MAJ ma wieloletnie doświadczenie w organizacji tradycyjnej ceremonii pogrzebowej. Nad jej oprawą zawsze czuwa wykwalifikowany personel naszej firmy, odznaczający się życzliwością i kulturą tak, aby zapewnić Państwu jak największe wsparcie i pomoc w tej trudnej chwili.

Image
Image

Zapewniamy też całodobowy przewóz osób zmarłych z miejsca zgonu do chłodni, gdzie następuje przygotowanie ciała do pochówku. Zajmujemy się profesjonalną kosmetyką i ubiorem Osoby Zmarłej. Wszystko to czynimy z największym możliwym szacunkiem.

Posiadamy wyspecjalizowaną flotę nowoczesnych samochodów do przewozu Zmarłych oraz do obsługi pogrzebów tradycyjnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów umożliwiamy również wybór trumien, które są naszej produkcji, bezpośrednio na ekspozycji w naszym biurze.

Kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebowych obejmuje również takie elementy, jak:

  • przygotowanie krzyża i tabliczki
  • przygotowanie wieńców i wiązanek
  • druk klepsydr i ich rozwieszenie
  • zamieszczenie nekrologów w prasie
  • druk i rozwieszenie podziękowań
  • umieszczenie podziękowań w prasie

Pogrzeb każdorazowo jest ceremonią wymagającą zaangażowania i troski – przede wszystkim ze strony zakładu pogrzebowego, któremu zostaje powierzona odpowiedzialność za zorganizowanie uroczystości. Państwa zaufanie to bezcenny kapitał i wyzwanie, któremu zawsze staramy się sprostać w sposób perfekcyjny. Zapewniamy, że składając w nasze ręce to zadanie – a tym samym obdarzając nas zaufaniem – możecie Państwo skupić się na wewnętrznym przeżyciu całej uroczystości. My zatroszczymy się o resztę.

Jeśli masz pytania odnośnie przedstawionej oferty to zapraszamy do kontaktu:

+48 693 123 123 lub +48 605 400 004