Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ

Zakład Pogrzebowy Tomasz Maj z Tomaszowa Mazowieckiego zapewnia swoim Klientom nie tylko kompleksową organizację pogrzebu – zarówno wyznaniowego, jak i świeckiego; obsługę ceremonii w kościele, sali pożegnań oraz na cmentarzu – ale także z Państwa upoważnienia i na Państwa prośbę oferujemy możliwość przejęcia przez naszych pracowników obowiązku dopełnienia wszelkich formalności urzędowych.

Pragniemy jak najbardziej pomóc rodzinie Osoby Zmarłej w tak ciężkich dla nich chwilach. Dlatego nasz zakład pogrzebowy dba o wszystkie formalności w ZUS i KRUS oraz innych instytucjach. Wykwalifikowani pracownicy firmy zajmują się wyrobieniem aktu zgonu w USC. W przypadku różnicy na korzyść Klienta między wysokością zasiłku kosztem pogrzebu – wypłacamy tę różnicę bez żadnej prowizji.

Image
Image

Nasi Klienci często mają wątpliwości odnośnie dokumentów, jakie należy zgromadzić przystępując do organizacji pogrzebu. W celu wyjaśnienia tych wątpliwości – poniżej zamieszczamy odpowiednie informacje.

DOKUMENTY POTRZEBNE DO ORGANIZACJI POGRZEBU:

  • Karta zgonu wystawiona przez lekarza. Udajemy się z nią do Urzędu Stanu Cywilnego, aby wyrobić akt zgonu. Na życzenie rodziny można zgłosić się do naszego biura i podpisać upoważnienie do wyrobienia przez nas aktów zgonu. W tym celu należy stawić się z kartą zgonu i dowodem osobistym osoby zmarłej, abyśmy mogli w Państwa imieniu zająć się tą formalnością.
  • Odpis Skrócony Aktu Zgonu – wystawiony na podstawie karty zgonu w dowolnym Urzędzie Stanu Cywilnego. Należy pobrać co najmniej dwie kopie, gdyż jedna jest niezbędna do odbioru zasiłku pogrzebowego ZUS.
  • Dowód osobisty osoby zmarłej.
  • Dowód osobisty osoby zamawiającej usługę (współmałżonka lub innego członka rodziny).
  • Legitymacja emeryta-rencisty (ZUS, KRUS, bądź resortowa) lub zaświadczenie o zatrudnieniu.
  • Zgoda z parafii (jeśli pogrzeb będzie odbywał się w innej parafii niż ta, do której należał zmarły).

Jeśli masz pytania odnośnie przedstawionej oferty to zapraszamy do kontaktu:

+48 693 123 123 lub +48 605 400 004