Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ

Firma Pogrzebowa MAJ to firma rodzinna, istniejąca na rynku branży pogrzebowej od wielu lat. Jan i Zbigniew Maj (dziadek i Ojciec Tomasza) założyli w 1983 roku tartak. Z czasem przy tartaku powstała stolarnia produkująca trumny, a w 2000 roku również zakład pogrzebowy.

Jak przystało na prawdziwie rodzinną firmę pomaga ona mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, dbając przy tym każdego dnia o utrzymanie renomy
nazwiska – MAJ.

Zbigniew MAJ

Zbigniew Maj
założyciel przedsiębiorstwa rodzinnego Majów

Maria Maj

Maria Maj
mama Tomasza

 

Jan Maj

Jan Maj
dziadek Tomasza

 

Tomasz MAJ

Tomasz Maj
obecny właściciel

Zakład Pogrzebowy MAJ w służbie potrzebującym

Firma pogrzebowa Maj pełni całodobowy dyżur aby służyć wsparciem wszędzie tam, gdzie zostanie wezwana. Wyrazem uznania dla drobiazgowości i uczciwości Tomasza Maja jest fakt powierzono mu administrację cmentarza w Brzustowie.

Firma pogrzebowa MAJ

Od początku istnienia kładziemy nacisk na wysoki standard obsługi Klienta. Zależy nam, aby rodzina mogła mieć pewność otrzymania kompleksowej opieki w zakresie organizacji i realizacji pochówku zmarłej osoby. Każde uroczystości pogrzebowe przygotowujemy z poszanowaniem uczuć religijnych oraz podkreśleniem godności każdego człowieka. Wszyscy nasi pracownicy pracują z wielkim poczuciem odpowiedzialności i szacunkiem dla bólu, który dotyka osoby, zwracające się do nas o pomoc.

Jesteśmy dumni z codziennie produkowanych trumien. Nasze produkty to solidne wyroby dębowe, najwyższej jakości, które doprowadzamy do perfekcji tak, aby odpowiadały na oczekiwania każdego Klienta. Jest to możliwe dzięki współpracy ze stałymi i sprawdzonymi partnerami, dla których jesteśmy w stanie tworzyć trumny dostosowane do wymagań lokalnych rynków.
Trumny z naszej stolarni doczekały się też wielu wyróżnień i nagród branżowych.

Trumny

Pasja, doświadczenie i kompetencje, z jakimi codziennie wykonujemy naszą pracę, są gwarancją, że powierzając w nasze ręce przygotowanie uroczystości żałobnych Bliskiej Osoby, dokonują Państwo najlepszego możliwego wyboru. O renomie naszego zakładu pogrzebowego może też świadczyć fakt, że jesteśmy od wielu lat członkiem Polskiej Izby Branży pogrzebowej, która stoi na straży jakości usług pogrzebowych w Polsce.