Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ

Zakład Pogrzebowy Tomasz Maj to nie tylko oferta kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych. Posiadamy również własny zakład stolarski i zajmuje się produkcją trumien i urn, a także nowoczesną lakiernię, w której nasze produkty nabierają prawdziwego blasku.

Trumny, które powstają w naszym zakładzie w Tomaszowie Mazowieckim, charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, estetyką i dużą wytrzymałością. Powstają one z litego drewna, głównie dębowego, ale tworzymy także trumny z innych szlachetnych drzew liściastych, jak na przykład ekskluzywne trumny modrzewiowe. Jako producent oferujemy trumny w cenach hurtowych, co ma znaczący wpływ na całościowy koszt ceremonii żałobnej.

Z ofertą trumien i urn naszej produkcji mogą Państwo zapoznać się na ekspozycji w naszej siedzibie. Możemy także na specjalne życzenie Klienta przygotować trumny bądź urny o niestandardowych parametrach bądź niepowtarzalnych zdobieniach i wykończeniu. Jesteśmy otwarci na Państwa życzenia i postaramy się je spełnić.

 

W sprawie zamawiania trumien prosimy o kontakt z numerem:

+48 693 788 878