Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ

Jednym z ważnych elementów ceremonii pogrzebowej jest godny przewóz Osoby Zmarłej. Oznacza to zapewnienie godnych warunków – zarówno w sposobie postępowania, jak i w kwestii warunków zewnętrznych – tak, aby ciało zmarłego było otoczone szacunkiem w każdym momencie.

Zakład Pogrzebowy Tomasz Maj posiada eleganckie samochody – karawany marki Mercedes – przystosowane do przewozu Zmarłych. Wyróżniają się one nieskazitelnym wyglądem oraz niezawodnością w działaniu, a ponadto spełniają wszystkie wymogi stawiane tego rodzaju pojazdom. Nasze karawany są prowadzone przez naszych doświadczonych kierowców, którzy przez całą dobę są gotowi, aby udać się w trasę.

Image
Image

Zapewniamy całodobowy transport Zmarłych z miejsca zgonu – z domów rodzinnych, domów opieki, szpitali i hospicjów – do naszej chłodni. Ponadto przewozimy osoby zmarłe z wyznaczonych przez Państwa miejsc na obszarze całej Polski. Zajmujemy się również transportem międzynarodowym.

Na życzenie Rodziny Zmarłego troszczymy się również o zapewnienie transportu uczestnikom uroczystości pogrzebowych. W tym celu współpracujemy z firmami zajmującymi się przewozem osób. W zależności od potrzeb przewóz gości żałobnych mogą obsługiwać autokary, minibusy albo samochody osobowe.

Jeśli masz pytania odnośnie przedstawionej oferty to zapraszamy do kontaktu:

+48 693 123 123 lub +48 605 400 004