Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ

Jest coraz więcej osób, także w Polsce, które wyrażają chęć poddania swojego ciała kremacji po śmierci. Wola kremacji może być przekazana w różny sposób w tym poprzez ustne poinformowanie rodziny, spisanie testamentu albo umieszczenie odpowiedniej adnotacji na piśmie.

Rodzina zmarłego ma obowiązek zadbać o spełnienie tej ostatniej woli. Warto wspomnieć, że także większość kościołów – w tym Kościół Katolicki – dopuszcza możliwość skremowania Osoby Zmarłej. Odpowiednie przepisy regulują kwestię odprawienia mszy pogrzebowej oraz innych obrzędów.

Image
Image

Zakład Pogrzebowy MAJ z Tomaszowa Mazowieckiego współpracuje z renomowanymi krematoriami z województwa łódzkiego i okolic. Posiadamy również doświadczenie w organizacji oraz obsłudze ceremonii pogrzebowych tego typu.

Warto pamiętać, że osoba zmarła przygotowywana jest do kremacji tak samo, jak do pogrzebu tradycyjnego. Ciało, ubrane w tradycyjne ubranie albo w całun, składa się w specjalnej – ekologicznej bądź drewnianej nielakierowanej – trumnie. Natomiast po kremacji prochy osoby zmarłej umieszczane są w urnie, którą także pomożemy Państwu wybrać z naszej oferty.

W razie jakichkolwiek pytań albo wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą firmą pogrzebową w Tomaszowie Mazowieckim. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa zapytania tak, aby decyzja, którą Państwo podejmą, była możliwie najlepsza.

Jeśli masz pytania odnośnie przedstawionej oferty to zapraszamy do kontaktu:

+48 693 123 123 lub +48 605 400 004