Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ
Jak wybrać urnę pogrzebową?

Mogłoby się wydawać, że wybór urny pogrzebowej jest banalnie prosty. Asortyment jest jednak na tyle różnorodny, że w wielu przypadkach ciężko jest podjąć ostateczną decyzję. Tutaj liczy się jakość – pamiętajmy, że poprzez akcesoria pogrzebowe okazujemy bliskiej osobie szacunek. Dobrze jest dowiedzieć się, z jakich materiałów wykonywane są urny. Wiadomym jest, że tworzywa muszą być certyfikowane i dopuszczone do użytku na rynku europejskim. Należy unikać z produktów z niezweryfikowanych źródeł, które można zakupić np. w sieci.

Urny drewniane

Urny wykonane z drewna są eleganckie, a zarazem ponadczasowe. Bardzo ważne jest jednak to, aby materiał spełniał rygorystyczne normy oraz standardy. Przede wszystkim drewniane powierzchnie muszą zostać kompleksowo zabezpieczone przed procesami biodegradalnymi. Istotne jest więc to, aby wybrać model wysokiej jakości, który pochodzi on znanego i cenionego producenta. Obawiasz się wysokich kosztów? Być może wybrany zakład pogrzebowy posiada w swojej ofercie niedrogie, a jednocześnie wysokojakościowe produkty.

Urny metalowe

Ci, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania powinni wziąć pod uwagę usnę metalową. Charakteryzuje się ona modernistycznym designem oraz podwyższoną wytrzymałością. Nie można jednak zapomnieć o procesach korozyjnych. Właśnie dlatego powierzchnia powinna być zabezpieczona przed negatywny oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Najlepiej postawić na model malowany proszkowo, który przez długi czas utrzymuje nienaruszoną formę. Ponadto prezentuje się on atrakcyjnie pod względem wizualnym.

Urny ceramiczne

Urny ceramiczne spotykane są już od wielu pokoleń. Trzeba jednak zaznaczyć, że ich cena jest dość wysoka. Atutem jest fakt, że omawiane tworzywo cechuje się podwyższoną plastycznością. Możliwe jest stworzenie unikatowych, a zarazem fantazyjnych form, które przyciągną spojrzenia. To doskonała propozycja dla tych, którzy poszukują produktu nie tylko praktycznego, ale również ozdobnego. Chcąc obniżyć koszty warto jest zapoznać się z ofertą sklepów internetowych.

Mamy nadzieję, że artkuł rozwiał kilka wątpliwości odnośnie wyboru urn pogrzebowych. Zapraszamy do naszej galerii gdzie można sprawdzić nasz asortyment urn pogrzebowych. Można również skontaktować się bezpośrednio z zakładem pod numerem +48 693 123 123 lub +48 693 788 878 w celu uzyskania więcej informacji na temat oferty.