Logo zakładu pogrzebowego MAJ

Zainteresowanych ofertą zakładu pogrzebowego MAJ zapraszamy do kontaktu przez całodobowe numery telefonu oraz maila.

Piłsudskiego 41 97-200 Tomaszów Maz.
+48 693 123 123 | +48 605 400 004
biuro@zpmaj.pl


Produkcja trumien
+48 693 788 878

© 2021 | Zakład Pogrzebowy MAJ
O naszej stronie słów kilka

Wiemy, że organizacja pogrzebu jest zadaniem ciężkim dla wielu rodzin. Wiemy też, że w tym czasie pojawia się w głowach naszych Klientów wiele pytań. Dlatego postanowiliśmy, aby nasza strona internetowa https://www.zpmaj.pl/, była w pełni wyposażona we wszystko to, czego może potrzebować drugi człowiek w czasie żałoby. Co na naszej stronie? 

Poradnik 

Dzięki poradnikowi każda osoba postawiona w tak trudnej sytuacji będzie wiedzieć, jakie podjąć działania oraz formalności. Spisanie wszystkich tych informacji w jednym miejscu jest ogromnym wsparciem dla rodzin. Na naszej stronie umieściliśmy poradnik, w którym w sposób zwięzły i merytoryczny objaśniamy postępowanie w przypadku śmierci bliskiego w: 

  • domu,
  • hospicjum, 
  • szpitalu, 
  • za granicą, 
  • w tragicznych okolicznościach.  

Opinie

Zdajemy sobie sprawę, że wybór zakładu pogrzebowego nie jest prosty. Każda rodzina ma inne oczekiwania co do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej. Dlatego dzielimy się z Państwem opiniami o naszym zakładzie. Na naszej stronie każdy, może napisać swoje zdanie na temat przeprowadzonych usług. 

Katalog trumien 

Opublikowaliśmy na naszej stronie katalog trumien. Dzięki temu każda rodzina będzie mogła w spokoju, w zaciszu domowym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego akcesorium funeralnego. Osoby, które chcą uzyskać jeszcze więcej informacji lub porad zapraszamy do naszego biura przy ulicy Piłsudskiego 41 w Tomaszowie Mazowieckim

E-nekrolog 

Nekrolog to bardzo subtelna forma poinformowania dalszych znajomych o śmierci. Wraz ze wzrostem nowych technologii, nekrologi przeniosły się powoli z prasy codziennej do Internetu. Na naszej stronie oferujemy Państwu e-nekrologi, które podobnie jak tradycyjne zawierają informacje o śmierci i cmentarzu, na którym ma odbyć się ceremonia. Ponadto na Państwa życzenie, istnieje możliwość zamieszczenia zdjęcia. Taki nekrolog można udostępnić na Facebooku lub innym medium, na którym chcemy umieścić informacje o zbliżającej się ceremonii pogrzebowej. 

Blog 

Na naszej stronie znajduje się również blog, na którym publikujemy treści poradnikowe. Odpowiadamy tam na najczęściej zadawane pytania oraz umieszczamy najaktualniejsze informacje o firmie. 

Zrobiliśmy wszystko, aby nasza strona była jak najbardziej intuicyjna oraz pomocna w tym trudnym czasie. Mamy nadzieję, że nasza strona ułatwi Państwu uzyskanie niezbędnych informacji.